İSTANBUL ANADOLU YAKASI VE GEBZE Vestel SERVİS NOKTALARI

Vestel Süpürge
Tamiri Onarımı Bakımı ve Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.


Elektrikli süpürgeler hangi marka olursa olsun zaman içerisinde bazı arıza problemler ile karşılaşabilirler. Bu problemler kimi zaman yalnızca kullanım ömründen kaynaklansa da bazen de kullanıcı hatasından kaynaklanabilmektedir. İster kullanıcı hatasından kaynaklansın ister kullanım ömründen her iki durumda da süpürgelerinizi Vestel süpürge servisi güvenilir ekibine teslim edebilirsiniz. Vestel süpürge servisi ihtiyacınız olan bakım, onarım ve tamirat işlemlerini sizler için sağlayacaktır.

Elektrikli Süpürgenizde Ortaya Çıkabilecek Arızalar Nelerdir?
Vestel süpürge servisi olarak elektrikli süpürgelerde karşılaştığımız arıza grupları kategorileri aşağıdaki gibidir:

• Süpürgenizde meydana gelecek kart arızası
• Süpürgenizin normalden fazla ses çıkartması
• Süpürgenin kötü koku yayması gibi şikayetlerdir.

Bu ve buna benzer tüm arıza durumları için Vestel süpürge servisi müşteri hizmetlerini arayarak teknisyenlerimizden randevu talep edebilirsiniz. Sizin için oluşturulan randevu talebinin ardından teknisyenlerimiz kısa bir süre içerisinde adresinize ulaşarak süpürgenizin sorununu tanımlar ve en etkin çözümü oluştururlar. Eğer süpürgenizin sorunu evde çözülemeyecek çapta bir problemse ya da yedek parça ihtiyacı söz konusu ise süpürgeniz servisimizde bakım ve onarıma alınacaktır.

Yedek Parça ve İşçilikte Garantili Hizmet
Vestel süpürge servisi olarak süpürgenizde meydana gelen tüm arıza işlemleri ve orijinal yedek parça ihtiyacı 1 yıllık garanti kapsamındadır. Hem yapılan işçilik hem de tamirat sürecinde kullanılan yedek parçalar için garanti veren firmamız süpürgeniz için en doğru ve en kaliteli çözümü üretecektir.
Hızlı Servis Talebi İçin İster Çağrı Merkezimizi Arayın İsterseniz Servis Talebi Formunu Doldurarak Bizlere İletiniz.
Vestel BÖLGELERİMİZ

Hizmet Verdiğimiz Vestel Servis Noktaları

Arıza kaydı bırakmak çok basit. 0216 313 44 46 veya 0262 656 66 41 size en yakın çağrı merkezimizi arayarak kayıt bırakabilirsiniz...

Bizlere hızlı ulaşmak için servis talebi bilgileri eksiksiz şekilde doldurup gönderebilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası ve Gebze'ye Aynı Gün Servis
Bizleri Arayarak Arıza Kaydı Bulanabilirsiniz.
SERVİSİ ARA
WHATSAPP