İSTANBUL ANADOLU YAKASI VE GEBZE Thomas SERVİS NOKTALARI

Thomas Süpürge
Tamiri Onarımı Bakımı ve Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.


Teknolojik gelişmeler ile birlikte hayatımıza her gün yeni modeller girmektedir. Hemen hemen her sektörde her eşyada farklı çeşitler piyasaya sunulmaktadır. Üretilen bu yeni eşyalar arasında elektrikli süpürgeler de bulunmaktadır. Özellikle son dönemde üretilen sessiz elektrikli süpürgeler büyük ilgi görmüştür.

Genel olarak elektrikli süpürge alırken ihtiyaçlar göz önünde tutulmalıdır. Kişilerin farklı model en yeni model yeni model değil ihtiyacına göre seçim yapmak gereklidir. Bu nedenle piyasadaki markaları genel olarak servis ağı ile değerlendirmek doğru olacaktır. Thomas süpürge servisi konusunda geniş bir ağa sahiptir. Tüm modelleri konusunda bilgili ve tecrübeli teknik personeller hizmet vermektedir. Servisten beklenen özen ile çalışılmaktadır. Thomas süpürge servisi aynı zamanda arıza olmadan garanti kapsamında süpürgelerinizin bakımını yapmaktadır. Bu bakımda motor gücü, filtre temizliği ve makinenin performansı kontrol edilir. Elektrikli süpürgelere bakım yaptırmak aynı zamanda ilerde çakabilecek yüksek masraflı tamirlerinde önüne geçmeyi sağlar.

Elektrikli Süpürgelerin Tamiri

Elektrikli süpürgelerin arızaları genellikle yanlış kullanılan toz torbaları, tıkanmış borular, değiştirilmemiştir filtreler nedeniyle gerçekleşir. Kullanıcıların elektrikli süpürgeleri kullanırken seslerindeki değişikliği duyarlı olmak gereklidir. Süpürgeleri testlerinde meydana gelen değişiklik aynı zamanda arızalı olduğunu gösterir. Bu şekilde çalışmaya devam ederse bir süre sonra da büyük masraflı bir tadilat sizi bekliyor olabilir. Arıza büyümeden servise götürmek her zaman daha faydalıdır. İlgili süpürgeleri belirli zamanlarda fikrin değişmesi ve kontrol edilmesi gereklidir.
Hızlı Servis Talebi İçin İster Çağrı Merkezimizi Arayın İsterseniz Servis Talebi Formunu Doldurarak Bizlere İletiniz.
Thomas BÖLGELERİMİZ

Hizmet Verdiğimiz Thomas Servis Noktaları

Arıza kaydı bırakmak çok basit. 0216 313 44 46 veya 0262 656 66 41 size en yakın çağrı merkezimizi arayarak kayıt bırakabilirsiniz...

Bizlere hızlı ulaşmak için servis talebi bilgileri eksiksiz şekilde doldurup gönderebilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası ve Gebze'ye Aynı Gün Servis
Bizleri Arayarak Arıza Kaydı Bulanabilirsiniz.
SERVİSİ ARA
WHATSAPP