İSTANBUL ANADOLU YAKASI VE GEBZE Sebo SERVİS NOKTALARI

Sebo Süpürge
Tamiri Onarımı Bakımı ve Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.


Servis desteği hem servis sağlayan firmaların gelimi açısından hem de müşterilerin memnuniyeti açısından oldukça önemlidir. Özellikle sıfır ürünlerin fiyatlarının çok yüksek olduğu günümüzde birçok insan bozulan ürünlerin yerine yenisini almaktansa servise vererek tamiratını yaptırma seçeneğini tercih etmektedir. Servis seçerken de oldukça dikkatli davranan müşterilerin servis konusunda aldıkları tüm hizmetlerin de garantisini almak istemektedirler. Sebo süpüge servisi aslında günümüzde çok fazla duyduğumuz bir süpürge markası olmamasına rağmen bu konuda müşterilerine kaliteli ve güvenli bir servis desteği sağlayarak olumlu bir izlenim bırakmaktadır. Hem yerinde hizmet vermesi hem de firmada müşterilerine servis desteği sağlaması birçok kişi açısından avantajlı olabilmektedir.

Süpürge Servislerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Süpürgeler oldukça pahalı ürünlerdir. Evimizin hijyen olmasındaki en önemli ürünlerden bir tanesi de süpürgelerdir. Bu yüzden süpürgelerin çalışması ve etkin bir şekilde çalışarak bozulduğu anda servis desteği alabilmeniz çok önemlidir. Genellikle servis anlamında sorun yaşamamak için müşteriler bilindik markaları tercih etmektedirler. Bu yüzden de bilindik markalara çok fazla talep olduğu için fiyatları diğer markalara oranla çok daha fazla olmaktadır. Sebo süpürge servisi desteğinde diğer bilindik markalara oranla kaliteli bir servis hizmeti sunulmaktadır. Çok fazla adı duyulmadığı için müşterilerin ilk etapta tereddüt ettikleri bu serviste çalışarak ve sorunlarına çözüm bularak müşteriler kaliteli ve güvene dayalı bir servis anlayışı sağlayabilmektedirler.
Hızlı Servis Talebi İçin İster Çağrı Merkezimizi Arayın İsterseniz Servis Talebi Formunu Doldurarak Bizlere İletiniz.
Sebo BÖLGELERİMİZ

Hizmet Verdiğimiz Sebo Servis Noktaları

Arıza kaydı bırakmak çok basit. 0216 313 44 46 veya 0262 656 66 41 size en yakın çağrı merkezimizi arayarak kayıt bırakabilirsiniz...

Bizlere hızlı ulaşmak için servis talebi bilgileri eksiksiz şekilde doldurup gönderebilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası ve Gebze'ye Aynı Gün Servis
Bizleri Arayarak Arıza Kaydı Bulanabilirsiniz.
SERVİSİ ARA
WHATSAPP