İSTANBUL ANADOLU YAKASI VE GEBZE Samsung SERVİS NOKTALARI

Samsung Süpürge
Tamiri Onarımı Bakımı ve Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.


Elektrik süpürgeler oldukça kullanışlı ve neredeyse her evde bulunan ürünlerdir. Samsung markalı süpürgeler de oldukça kaliteli oldukları için birçok kişi evine elektrikli süpürge alacağı zaman tercihi Samsung markadan olmaktadır. Samsung süpürgeler dayanıklı ve yıkanabilir filtre özelliğine sahiptir. Toz haznesi üzerinde bulunan yıkanabilir filtre tozu hapseder ve sadece su kullanılarak kolay bir şekilde de temizlenir. Uzun süre boyunca kullanma özelliği vardır. Herhangi bir sorunla karşılaştığınız zaman Samsung süpürge servisi olarak bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir. Samsung süpürgeler eski tip süpürgeler olarak da üretimi yapılıyor. Ancak bu tarz süpürgeler torbalı olduğu için daha az hazneye sahiptir. Daha az hazneli olduğu zaman kısa sürede torba dolarak değiştirmek gerekiyor. Bu nedenle yeni çıkan torbasız süpürgeleri tercih etmek daha mantıklı olacaktır.

Servis Bakımları

İki yönlü park sistemi sayesinde kolay bir şekilde kaldırılarak çok fazla yer kaplamadan depolama imkanı sunar. Sünger filtre sayesinde ince tozları bile yakalama özelliğine sahiptir. Filtreler dolduğu zaman kısa sürede parçalara ayırarak temizleyebilirsiniz. Bu nedenle toz torbasız elektrik süpürgeleri eski tip süpürgelere göre daha kullanışlıdır. Samsung süpürge servisi olarak çalışanlarımız müşterilerimize kısa sürede oldukça hızlı bir şekilde hizmet vermektedir. Samsung marka süpürgeleriniz bozulduğu zaman firmamızdan randevu alarak ürününüzü getirmeniz yeterli olacaktır. Ürününüz kısa sürede tamir edilerek sizlere teslim edilmiş olur.
Hızlı Servis Talebi İçin İster Çağrı Merkezimizi Arayın İsterseniz Servis Talebi Formunu Doldurarak Bizlere İletiniz.
Samsung BÖLGELERİMİZ

Hizmet Verdiğimiz Samsung Servis Noktaları

Arıza kaydı bırakmak çok basit. 0216 314 14 72 veya 0262 642 00 97 size en yakın çağrı merkezimizi arayarak kayıt bırakabilirsiniz...

Bizlere hızlı ulaşmak için servis talebi bilgileri eksiksiz şekilde doldurup gönderebilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası ve Gebze'ye Aynı Gün Servis
Bizleri Arayarak Arıza Kaydı Bulanabilirsiniz.
SERVİSİ ARA
WHATSAPP