İSTANBUL ANADOLU YAKASI VE GEBZE Polti SERVİS NOKTALARI

Polti Süpürge
Tamiri Onarımı Bakımı ve Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.


Elektrikli süpürgeler son yıllarda değişen bir farklı modelleri sahip olan elektronik eşyaların başında yer alır. Çok amaçlı süpürge adı altında üretilen süpürgeler aynı zamanda anti alerjik özelliği ile kullanıcıların alerji durumlarına da çözüm olmuştur. Poli Vapretto Smart süpürgeler buharlı teknoloji ile farklı temizlik vaad etmektedir. Süpürür, dünyayı yıkar, kurular şeklinde lanse edilen yeni modeller kullanıcılar tarafından büyük ilgi görmektedir. Marka aynı zamanda yaygın servis ağı ile dikkat çekmektedir.

Polti Vaporetto Smart süpürge servisi markanın servis hizmetlerinde kaliteli personel ve markanın özel yedek parçaları ile faaliyet göstermektedir. Bu nedenle de tercih sebebidir. Polti Vaporetto Smart süpürge servisi sektörde teknik açıdan bilinen modellerin dışında hizmet sunar. Garanti kapsamında bakım ve genel kontrol yapar. Böylelikle masraflı bir arızanın önüne geçilir.

Elektrikli Süpürgede Buharlı Temizliğin Önemi

Polti Vaporetto Smart süpürge servisi markanın buharlı temizlik modellerinde de tamir ve bakımını yapmaktadır. Bakımın önemi performansın aynı şekilde devam etmesini sağlamaktadır.

Markanın buharlı modeli hem süpürür, hem buhar ile temizler, hem de kurutur, şeklindedir. Bu durum da yeni bir model olarak farklı bir özelliktir. Kullanımı ergonomik, tasarımı özel, aksesuarda çok geniş olan modeller piyasada büyük ilgi görmektedir. Çok amaçlı süpürgeler her kullanıcı İçin daha çok avantaj taşır. Aynı eşya İle hem süpürmek, hem yıkamak hem de kurutmak büyük kolaylıktır.
Hızlı Servis Talebi İçin İster Çağrı Merkezimizi Arayın İsterseniz Servis Talebi Formunu Doldurarak Bizlere İletiniz.
Polti BÖLGELERİMİZ

Hizmet Verdiğimiz Polti Servis Noktaları

Arıza kaydı bırakmak çok basit. 0216 313 44 46 veya 0262 656 66 41 size en yakın çağrı merkezimizi arayarak kayıt bırakabilirsiniz...

Bizlere hızlı ulaşmak için servis talebi bilgileri eksiksiz şekilde doldurup gönderebilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası ve Gebze'ye Aynı Gün Servis
Bizleri Arayarak Arıza Kaydı Bulanabilirsiniz.
SERVİSİ ARA
WHATSAPP