İSTANBUL ANADOLU YAKASI VE GEBZE Philips SERVİS NOKTALARI

Philips Süpürge
Tamiri Onarımı Bakımı ve Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.


Philips Türkiye’nin en iyi markaları arasında yer alıyor. Özellikle elektrik süpürgeleri oldukça kullanışlı ürünlerdir. Elektrik süpürgelerinde üstün performans özelliği ile hayatınızı kolaylaştırmaya da yardımcı olur. Oldukça kolay ve pratik bir kullanım özelliği sunar. Seramik, parke ve halılar da biriken tozları kısa süre de alan Philips elektrik süpürgeleri koltuk arası, mobilya köşeleri gibi alanlar da biriken en ufak tozları da anında çekerek herhangi bir toz bırakmaz. Bu nedenle diğer markalara göre genellikle daha fazla tercih edilen bir üründür. Temizlik işlemi bittikten sonra süpürgenin filtresini ve toz bölümünü temizleyerek kaldırmanız da fayda var. Philips Süpürge Servisi olarak uzman ekibimizle birlikte bakım ve onarım işlemlerinizi halletmekteyiz.

Teknik Özellikler

Philips marka elektrik süpürgelerin de 1,5 litre kapasitesinde toz hazne bulunur. Filtreler yıkabilir özelliktedir. Temizleme aparatları da oldukça basit bir şekilde çalışır. Süpürgelerin özel tasarlanan toz hazneleri kolay bir şekilde temizlenir. Alerjiye neden olan ürünleri de anın da temizleyerek daha temiz bir hava yaratır. Philips Süpürge Servisi olarak herhangi bir bozulma veya bakım sırasında ürünlerinizi bizlere getirerek kısa sürede yapılmasını sağlayabiliriz. Ürünler de aşırı bir yıpranma yoksa birkaç gün içerisinde tamirleri de yapılmaktadır. Ancak bazı durumlar da bakım işleri daha kısa sürebiliyor. Bu konuyla ilgili firmamız çalışanları ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.
Hızlı Servis Talebi İçin İster Çağrı Merkezimizi Arayın İsterseniz Servis Talebi Formunu Doldurarak Bizlere İletiniz.
Philips BÖLGELERİMİZ

Hizmet Verdiğimiz Philips Servis Noktaları

Arıza kaydı bırakmak çok basit. 0216 314 14 72 veya 0262 642 00 97 size en yakın çağrı merkezimizi arayarak kayıt bırakabilirsiniz...

Bizlere hızlı ulaşmak için servis talebi bilgileri eksiksiz şekilde doldurup gönderebilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası ve Gebze'ye Aynı Gün Servis
Bizleri Arayarak Arıza Kaydı Bulanabilirsiniz.
SERVİSİ ARA
WHATSAPP