İSTANBUL ANADOLU YAKASI VE GEBZE Numatic SERVİS NOKTALARI

Numatic Süpürge
Tamiri Onarımı Bakımı ve Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.


Elektrikli süpürge modelleri günümüzde ergonomik, sulu süpürge, buharlı süpürge, sessiz süpürgeler, hazneli süpürge ve bir çok farklı modelle yapılmaktadır. Bu farklı modeller arasında yer alan ürünler kullanıcıların isteklerine göre şekillenmektedir. Aynı zamanda süpürgelerin servis kullanıcıları için büyük önem taşır. Numatic süpürge servisi bu açıdan da kullanıcılar İçin büyük avantajlar sunar.

Numatic süpürge servisi markanın tüm süpürgelerinde garanti kapsamında bakım, onarım ve tamir hizmeti vermektedir. Tüm aksesuarların değişimi, kullanım esnasında çıkan problemler, filtre bakımları, motor gücü testi ve kullanıcının istediği her türlü bakım Servisi tarafından gerçekleştirilir. Elektrikli süpürge servisi olarak teknik açıdan bilgili, markanın tüm modellerine vakıf, alanında eğitimli personeller çalışmaktadır.

Elektrikli Süpürge Bakımı Neden Yaptırılmalıdır?

Elektrikli süpürgelerin bakımı uzun süre kullanımdan dolayı yıpranan filtreler için, motor gücünün azalması için, boruların sağlam kalması için ve tam performans çalışması için gereklidir. Elektrikli süpürge bakımlarının da mutlaka markanın kendi servisinde yapılması gereklidir. Garanti kapsamında kabul edilmesi gereken arızalar ve yedek parça değişimleri mutlaka orjinal olmalıdır. Bu nedenle elektrik süpürgesi aldığınızda ilgili markanın servisinin yakınlığını da dikkate almanız gereklidir. Örneğin toz Torbalı süpürge kullanılıyor ise mutlaka markanın kendi modeli ve kendi orjinal toz torbası kullanılmalıdır. Bilgilerde bakın aynı zamanda filtrelerin değişimi zamanlarda değiştirilmesini gerçekleştirir. Zamanında değiştirilmeyen filtreler bir süre sonra motoru etkiler. Büyük masraflarla motor arızasına neden olur.
Hızlı Servis Talebi İçin İster Çağrı Merkezimizi Arayın İsterseniz Servis Talebi Formunu Doldurarak Bizlere İletiniz.
Numatic BÖLGELERİMİZ

Hizmet Verdiğimiz Numatic Servis Noktaları

Arıza kaydı bırakmak çok basit. 0216 313 44 46 veya 0262 656 66 41 size en yakın çağrı merkezimizi arayarak kayıt bırakabilirsiniz...

Bizlere hızlı ulaşmak için servis talebi bilgileri eksiksiz şekilde doldurup gönderebilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası ve Gebze'ye Aynı Gün Servis
Bizleri Arayarak Arıza Kaydı Bulanabilirsiniz.
SERVİSİ ARA
WHATSAPP