İSTANBUL ANADOLU YAKASI VE GEBZE Libelle SERVİS NOKTALARI

Libelle Süpürge
Tamiri Onarımı Bakımı ve Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.


Elektronik eşyaların hemen hemen hepsinde servis büyük bir sıkıntı yaratmaktadır. Bu nedenle marka seçiminde ülke genelinde servis ağı ve ulaşılabilirlik durumuna bakılmalıdır. Birçok marka ve model olarak üretilen evlerimizde ve iş yerlerimizde kullandığımız elektrikli süpürgeler de elektrikli bu eşyalar arasında yer alır.

Elektrikli süpürgeler ev ve iş yerlerinin en önemli temizlik eşyasıdır. Bu nedenle de temiz ve ferah bir ortam için çekim gücü kuvvetli, anti alerjik süpürgeler tercih edilmelidir. Günümüzde son teknoloji sessiz süpürgelerin yanı sıra kullanımı ergonomik modeller de üretilmektedir. Her ihtiyaca uygun tasarlanan modeller ayrıntıları İle servis çalışanlarına anlatılır. Böylelikle servis ihtiyaçlarında müşteri memnuniyeti eksiksiz yerine getirilir. Libella Aqua lotus süpürge servisi tüm personeli ile tüm modellere vakıf şekilde çalışmaktadır. Bakım ve onarım konusunda da eğitimli personeller müşteri memnuniyeti esaslı olarak görev yapmaktadır.

Süpürge Tamirinde Servisin Önemi

Elektrikli süpürgeler diğer tüm elektrikli eşyalar gibi zaman zaman arızalanır. Libella Aqua lotus süpürge servisi süpürgelerinizin bakımı ve onarımı konusunda çalışmaktadır. Kısa sürede hizmet veren servis süpürgelerin iç bakımı motor gücü kontrolü de yaparak tam performans çalışmasını sağlar. Elektrikli süpürgelerin, torbalı, torbasız, kuru, sessiz, anti alerjik ve ergonomik olmak üzere birçok farklı özellikle olanı mevcuttur. Tüm bu özellikler konusunda bilgili personeller tarafından onarımı ve bakımı yapılmalıdır.

Hızlı Servis Talebi İçin İster Çağrı Merkezimizi Arayın İsterseniz Servis Talebi Formunu Doldurarak Bizlere İletiniz.
Libelle BÖLGELERİMİZ

Hizmet Verdiğimiz Libelle Servis Noktaları

Arıza kaydı bırakmak çok basit. 0216 314 14 72 veya 0262 642 00 97 size en yakın çağrı merkezimizi arayarak kayıt bırakabilirsiniz...

Bizlere hızlı ulaşmak için servis talebi bilgileri eksiksiz şekilde doldurup gönderebilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası ve Gebze'ye Aynı Gün Servis
Bizleri Arayarak Arıza Kaydı Bulanabilirsiniz.
SERVİSİ ARA
WHATSAPP