Biz Kimiz?

Biz kimiz sorusu en güzel ifade biçimi şöyledir. Tüm süpürgelerin onarımı ve bakımını yapan işinde uzman firmayız. 20 Yıllık tecrübe ve yenilikçi politikamız sayesinde müşterilerimize güvenle hizmet veriyoruz. Firmamızda çalışan tüm personellerimiz gerekli eğitimi alarak hizmete vermektedir. Tüm marka süpürgelerinizin bakımını ve onarımı sağlayan firmamız arızları en kısa sürede tespit ederek gerekli onarımı sağlamaktadır. Yenilikçi politikamız sayesinde işlemlerde önce ürün hakkında planlarımızı yapıyor ve plan çerçevesinde arızaya müdahale ediyoruz. Üstelik tüm bu işlemleri yasal süre içerisinde yapıp siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz. Alanında uzman kişilerin çalıştığı firmamız siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek adına çalışmaktadır.

Biz kimiz sorusuna verdiğimiz yanıtı daha iyi anlamak için sizleri servisimize davet ediyoruz. Tüm model elektrikli süpürge arızalarını kısa sürede tespit edip gerekli arıza giderme çalışmalarına uzman ekibimiz ile başlıyoruz. İşimizi ciddiyet ve kalite ile yapıyoruz. İşimizi ciddi ve kaliteli yaptığımızı anlamak için referanslarımıza bakabilir bu konuda fikir sahibi olabilirsiniz. 20 Yıllık tecrübe ve yenilikçi politikamızın birleşimiyle birlikte sektörün en önde gelen firmalarından biriyiz. Firma olarak tek amacımız arızları ürünleri en kısa sürede tespit edip en kısa sürede onarımı gerçekleştirmektedir. Tüm bu işlemler sayesinde ürünlerin tamiri müşterilerimizi mutlu edecektir. Mutlu müşteri firmamızın en çok dikkat ettiği kurum politikalarımızdan biridir.

KURUMSAL

20 Yıllık tecrübeyle birlikte siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için buradayız. Profesyonel ekibimizin ve deneyimiz ile sektörün önde gelen firmalarından biri olarak servis alanında sizlere en iyi hizmeti vermek için sizlerleyiz. Aktif çalışma temposu içerisinde tüm işleri hızlı bir şekilde yapan firmamız üstün referanslarıyla birlikte dikkat çekmektedir. Tüm işleri yasal süre içerisinde teslim etmeyi misyon edinen firmamız kuşkusuz yıllardır bunu başarmaktadır. Hakkımızda daha detaylı bilgi sahibi olmanız adına firmamızın referanslarını inceleyebilirsiniz. Yaptığımız tüm işleri özenle ve titizlikle yapan firmamız sayesinde tüm süpürge işlemleriniz kısa süre içerisinde yapılmaktadır. Deneyimli kadrosuyla birlikte 20 yıllık tecrübenin birleşimiyle oluşan firmamız yakın gelecekte’ de sektörün önde gelen firmalarından biri olacaktır.

Firmamız Her Zaman Bir Adım Önde
Hakkımızda bulunan referanslar baz alındığında bir adım öne çıkan firmamız sayesinde tüm işler güvenle ve titizlikle yapılmaktadır. Firmamızda bulunan deneyimli personel sizler için birçok süpürge arızasını vaktinde gidermekte ve yasal süre içerisinde sizlere teslim etmektedir. Firmamız aşağıda bulunan tüm işlemleri yapmaktadır.

• Motor arızası
• Elektrik arızası
• Süpürge torba arızası
• Kullanıcı kaynaklı arızaları kısa süre içerisinde yapmakta ve siz değerli müşterilere teslim etmektedir.

Sektörün önde gelen firmalarından biri olan firmamızın tüm resmi belgelere sahiptir. Profesyonel ve uzman personellerle birlikte 20 yıllık tecrübenin birleşimiyle hizmet veren firmamız sayesinde ürünlerinizi güvenle bizlere teslim edebilirsiniz.

Arıza Kaydı Bırakmak İçin;

SERVİSİ ARA
WHATSAPP