İSTANBUL ANADOLU YAKASI VE GEBZE Karcher SERVİS NOKTALARI

Karcher Süpürge
Tamiri Onarımı Bakımı ve Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.


Karcher dünya çapında faaliyet gösteren bir şirkettir. Yüksek basınçlı temizleyiciler, zemin bakım ekipmanları, parça temizleme sistemleri, yıkama suyu arıtımı, askeri dekontaminasyon ekipmaları ve pencere elektrikli süpürgeleri ile tanınan bir aile şirketidir. Şirket bir Alman şirketidir ve son derece köklüdür. Şirket 1935 yılında kurulmuştur ve tam 84 yaşındadır. Genel merkezi Almanya’nın Winnenden şehrindedir. Şirketin kurucusu Alfred Karcher’dir ve markaya kendi adını vermiştir. Karcher girişimci bir yapıya sahiptir. Temizlik teknolojilerine sonradan geçiş yapmıştır. Kısa sürede uluslararası büyüme göstermiş ve yeniliklerle büyümeyi hedef almıştır. Şirket müşterilerle konuşmayı ve açık bir iletişimi hedef almaktadır.

Karcher’in önde gelen ürünlerinden biri de elektrik süpürgeleri dir. Genel anlamda büyük ekipmanlar üretse de ev teknolojileri için dev bir adım atmış ve sektörde çok önemli bir yer kazanmayı başarmıştır. Karcherl’in Toz torbalı, toz torbasız, sulu süpürge, dikey süpürge, robot süpürge, buharlı süpürge, halı yıkama süpürgesi, ve şarjlı süpürge gibi modelleri mevcuttur. Elektrik süpürgeleri de tüm teknolojik cihazlar gibi arıza yaratmaktadır. Bir ürün arızalandığında garantiye ulaşmak oldukça zordur. Garantiye ulaşmanın oldukça zor olduğu bir dünyada servislere ulaşmak çok daha kolaydır. Karcher Süpürge Servisine 0850 288 30 00 numaralı müşteri hizmetleri servisinden ulaşabilirsiniz. Hangi şehirde oturursanız oturun tek bir numaradan tuşlama yolu ile dilediğiniz yerdeki teknik servise bağlanabilir ve Karcher süpürge servisi için kayıt oluşturabilirsiniz.
Hızlı Servis Talebi İçin İster Çağrı Merkezimizi Arayın İsterseniz Servis Talebi Formunu Doldurarak Bizlere İletiniz.
Karcher BÖLGELERİMİZ

Hizmet Verdiğimiz Karcher Servis Noktaları

Arıza kaydı bırakmak çok basit. 0216 314 14 72 veya 0262 642 00 97 size en yakın çağrı merkezimizi arayarak kayıt bırakabilirsiniz...

Bizlere hızlı ulaşmak için servis talebi bilgileri eksiksiz şekilde doldurup gönderebilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası ve Gebze'ye Aynı Gün Servis
Bizleri Arayarak Arıza Kaydı Bulanabilirsiniz.
SERVİSİ ARA
WHATSAPP