İSTANBUL ANADOLU YAKASI VE GEBZE Karaca SERVİS NOKTALARI

Karaca Süpürge
Tamiri Onarımı Bakımı ve Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.


Çalışanlar tarafından yürütülmektedir. Fakat çalışanlar aynı zamanda maaş almaktadır.

Süpürge servisinden gelenler evdeki süpürgeleri tamir eder. Fakat yaptıkları iş o kadar sıkıcıdır ki… fakat bu onların uzmanlık alanlarıdır. Bu uzmanlık alanlarını geliştirmek için yıllarca bu sektörde çalışmaktadırlar. Ve bazısı bu uzmanlık alanlarını tamamlayıp emekli olmaktadırlar. Artık bu alandaki tüm sektörler aynı şekilde çalışıp, kazanır ve emek harcar.

Karaca ismi Osmanlıcadan gelmiştir. Karaca süpürge servisi çalışanları evlere gidip o kadar çok süpürge tamirlerinde çalışırlar ki bundan memnun kalan insanlar vardır. Ve firmayı arayıp bir bir teşekkür ederler.

Artık sıra geldi firmanın açılışına; sadece. reklam için satıcılar gelip onlardan reklam almak isterler. Buna göre;
1) Belirli bir fiyat belirlenip ona göre reklam alınır.
2)Aynı zamanda süpürge servisinin ismi ise bir yerlerde duyulmaktadır.

Karaca süpürge servislerinin bazıları, artık sadece afişlerini dağıtmakla yükümlüdür. Ve aynı zamanda bazı yerlere reklamlarını asarlar. Bazısı reklam olarak asılı kalır bazısı ise reklam olarak alıcılara satılır.

Böyle bir firmanın nasıl geliştiği anlaşılmaktadır. Gelişen her süpürge firması servislerini büyük bir titizlikle yapmaktadırlar.
Süpürgelerin tamiri için kullanılan araçlar arasında özel el setleri vardır. Kullanılan araçlar özenle tutumlu bir şekilde çantaya konup taşınmaktadır. El çantası olarak bilinen bir kasaya benzer çantanın içinde tornavida da dahil herşey süpürge tamiri için kullanılmaktadır. Süpürge tamircilerinin ise çalışma saatleri bellidir.
Hızlı Servis Talebi İçin İster Çağrı Merkezimizi Arayın İsterseniz Servis Talebi Formunu Doldurarak Bizlere İletiniz.
Karaca BÖLGELERİMİZ

Hizmet Verdiğimiz Karaca Servis Noktaları

Arıza kaydı bırakmak çok basit. 0216 314 14 72 veya 0262 642 00 97 size en yakın çağrı merkezimizi arayarak kayıt bırakabilirsiniz...

Bizlere hızlı ulaşmak için servis talebi bilgileri eksiksiz şekilde doldurup gönderebilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası ve Gebze'ye Aynı Gün Servis
Bizleri Arayarak Arıza Kaydı Bulanabilirsiniz.
SERVİSİ ARA
WHATSAPP