İSTANBUL ANADOLU YAKASI VE GEBZE Grundig SERVİS NOKTALARI

Grundig Süpürge
Tamiri Onarımı Bakımı ve Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.


Elektrikli süpürge denildiğinde aklımıza birçok farklı marka ve model gelmektedir. Bu markaların arasından seçim yapmak ve ihtiyaca uygun olanı belirlemek gereklidir. Alınacak tüm elektronik eşya İçin bilinir marka ve servis ağının yaygın olması çok önemlidir. Bu nedenle satın alma veya seçme durumunda bu kriterlere bakılmalıdır. Öte yandan motor gücü, anti alerjik özelliği, torbalı, torbasız gibi birçok ayrıntılı özellik de değerlendirilmelidir. Grundig süpürge servisi hizmetleri ve geniş servis ağı İle dikkat çekmektedir.

Elektrikli Süpürgelerin Çeşitleri

Elektrikli süpürgeler teknolojik gelişmeler ile birlikte her gün değişen ve yeni modelleri çıkan eşyalar arasında yer alır. Genel olarak elektrikli süpürge çeşitlerini aşağıdaki şekilde sıralamak doğru olacaktır.

1. Toz torbalı süpürgeler; markanın ve modelin özel toz torbasında ilgili pislikler birikir. Torba dolduğuna mutlaka orijinal toz torbası İle değiştirilmelidir.
2. Toz torbasız hazneli süpürgeler; toz torbası bulunmayan hazneli süpürgelerdir. Hazne dolduğunda değiştirilir.
3. Sesiz süpürgeler; elektrikli süpürge sesinden birçok kişi rahatsız olur. Bu gürültülü durumdan dolayı üretilen süpürgelerdir. Satın alınırken mutlaka süpürgelerin ses desibeline bakılmalıdır.
4. Yoksun özellikli süpürgeler; elektrikli süpürge modelleri arasında halı yıkama özelliği eklenen süpürge çeşitidir. Bu özelliği ile hem süpürge hem yıkama görevini görür.
Bu çeşitlilik ile birlikte alınan süpürgelerin zaman zaman filtre temizliğinin de yapılması gerekir. Grundig süpürge servisi süpürgelerinizin arıza tamiri yanı sıra bakım ve temizliğini de yapmaktadır.
Hızlı Servis Talebi İçin İster Çağrı Merkezimizi Arayın İsterseniz Servis Talebi Formunu Doldurarak Bizlere İletiniz.
Grundig BÖLGELERİMİZ

Hizmet Verdiğimiz Grundig Servis Noktaları

Arıza kaydı bırakmak çok basit. 0216 313 44 46 veya 0262 656 66 41 size en yakın çağrı merkezimizi arayarak kayıt bırakabilirsiniz...

Bizlere hızlı ulaşmak için servis talebi bilgileri eksiksiz şekilde doldurup gönderebilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası ve Gebze'ye Aynı Gün Servis
Bizleri Arayarak Arıza Kaydı Bulanabilirsiniz.
SERVİSİ ARA
WHATSAPP