İSTANBUL ANADOLU YAKASI VE GEBZE Dyson SERVİS NOKTALARI

Dyson Süpürge
Tamiri Onarımı Bakımı ve Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.


Dyson marka elektrik süpürgesi yedi hücreli ve alüminyum batarya ile evin her köşesini rahatlıkla temizleyen bir mekanizmaya sahiptir. Tükenmeyen bir emiş gücü bulunur. Kapalı filtreleme sistemi ile küçük parçaları hemen hapseden bir özelliği bulunur. Uzun ve ince haznesi ile çek ve çıkar özelliğine sahiptir. Tek bir işlemle toz ve kalıntıları kısa sürede çöp kutusuna atar. Sert zeminler için daha hassastır. İnce tozları da anında temizler. Dyson süpürge servisi firması olarak sadece bu marka değil her marka üzerinden uzman ekibimizle birlikte hizmet vermekteyiz. Süpürgeler uzun süre kullanımı olan ürünlerdir. Dikkatli kullanım sonucunda herhangi bir sorun yaşamadan rahatlıkla kullanım yapabilirsiniz. Bu nedenle elektrikli ürünler de kullanım oldukça önemlidir.

Tamir Ve Bakım

Elektrik süpürgeleri tamamen müşterinin kullanımına göre değişiklik gösterir. Çok sert kullanımlarınız da hemen bozulma yaparken daha narin kullanımlarınız da ise uzun süreli olarak rahatlıkla kullanım yapabilirsiniz. Yıllardır bizimle birlikte çalışan ekibimizle birlikte hemen hemen her bölgeye hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Firma çalışanlarımızı arayarak randevu talep etmeniz halinde kısa süre bakım ve tamir işlemleriniz de yapılmış olur. Bazı süpürgeler için parça değişimi olabiliyor. Bu gibi durumlar da birkaç gün içerisinde ürünlerin teslimi yapılmaktadır. Bu konuda müşterilerimizi mağdur etmeden hizmet veriyoruz. Dyson süpürge servisi her zaman müşterilerimize kaliteli bir hizmet anlayışımız bulunmaktadır.
Hızlı Servis Talebi İçin İster Çağrı Merkezimizi Arayın İsterseniz Servis Talebi Formunu Doldurarak Bizlere İletiniz.
Dyson BÖLGELERİMİZ

Hizmet Verdiğimiz Dyson Servis Noktaları

Arıza kaydı bırakmak çok basit. 0216 313 44 46 veya 0262 656 66 41 size en yakın çağrı merkezimizi arayarak kayıt bırakabilirsiniz...

Bizlere hızlı ulaşmak için servis talebi bilgileri eksiksiz şekilde doldurup gönderebilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası ve Gebze'ye Aynı Gün Servis
Bizleri Arayarak Arıza Kaydı Bulanabilirsiniz.
SERVİSİ ARA
WHATSAPP