İSTANBUL ANADOLU YAKASI VE GEBZE Bluehouse SERVİS NOKTALARI

Bluehouse Süpürge
Tamiri Onarımı Bakımı ve Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.


Her evin vazgeçilmez eşyalarından birisi olan elektrikli süpürgelerimiz bir arıza yaşayana kadar belki de çoğumuzun hiç dikkat etmediği elektronik eşyalardan birisidir. Ama bir anda suskunluğa bürünen süpürgelerimiz o anda aslında evimiz için ne kadar önemli eşyalardan biri olduğunu gösterirler. Çünkü elektrikli süpürgeler ev ve işyerlerimizin temizliğinde son derece yardımcı aletlerdir. Bluehouse süpürge modelleri ise ülkemizde birçok kişinin güvenerek aldığı markaların başında gelir. Fakat tüm markalarda olduğu gibi Bluehouse elektrikli süpürgenizde de belli bir kullanımdan sonra bir takım arızalar meydana gelebilir. Fakat bu durum illaki yeni bir süpürge almanız gerektiği anlamına gelmez. Bluehouse süpürge servisi olarak sizlere en hızlı ve en uygun teknik desteği sağlayarak süpürgenizin daha uzun yıllar kullanılabilmesini sağlamaktayız.

Elektrikli Süpürgelerde En Çok Karşılaşılan Arızalar

Hemen hemen herkesin başına gelebilecek olan elektrikli süpürge arızaları oluştuğu an gerçekten de çok can sıkıcı olabilmektedir. Bu konuda Bluehose süpürge servisi olarak en sık karşılaştığımız elektrikli süpürge arızalarının başında şu sorunlar gelmektedir:

• Süpürgenin motoru ile ilgili arızalar
• Kart arızaları
• Süpürgenin kendi kendine kapanması
• Çalışırken çok fazla ısınma sorunu ve
• Çalışırken ortama kötü koku yayması gibi problemlerdir.

Siz de bu ve buna benzer arızalarla karşılaştığınız takdirde Bluehouse süpürge servisi çağrı merkezini arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Deneyimli ve Profesyonel Kadro
Bluehouse süpürge servisi ekibi içerisinde yer alan ekibimiz her birisi alanında deneyimli ve uzman kişilerden oluşmaktadır. Alanına ilişkin teknik eğitim ve sertifikalara sahip kişilerden oluşan ekibimizin yapmış olduğu tüm işlemler için firmamız 1 yıl garanti imkanı sunmaktadır.
Hızlı Servis Talebi İçin İster Çağrı Merkezimizi Arayın İsterseniz Servis Talebi Formunu Doldurarak Bizlere İletiniz.
Bluehouse BÖLGELERİMİZ

Hizmet Verdiğimiz Bluehouse Servis Noktaları

Arıza kaydı bırakmak çok basit. 0216 314 14 72 veya 0262 642 00 97 size en yakın çağrı merkezimizi arayarak kayıt bırakabilirsiniz...

Bizlere hızlı ulaşmak için servis talebi bilgileri eksiksiz şekilde doldurup gönderebilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası ve Gebze'ye Aynı Gün Servis
Bizleri Arayarak Arıza Kaydı Bulanabilirsiniz.
SERVİSİ ARA
WHATSAPP