İSTANBUL ANADOLU YAKASI VE GEBZE Beko SERVİS NOKTALARI

Beko Süpürge
Tamiri Onarımı Bakımı ve Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.


Beko elektrikli süpürgelere diğer markalı süpürgelere göre emiş gücü açısından fark yaratır. Emiş gücünün yüksek olması tozları da kısa süre de çekmesine neden olur. Türkiye genelinde en iyi markalar arasında yer alıyor. Beko elektrikli süpürgeler 2 yıl garantili olarak satışa sunulur. Ancak çok fazla elektrik süpürgesi bulunuyor. Hangi özellikte almak istediğinize karar vermek önemlidir. Özellikle alerjisi olanların hepa özelliğine dikkat etmesi gerekir. Bu özellikte olan süpürgeler en ufak tozları da dahi çekme özelliğine sahiptir. Böylelikle köşeler de kalan tozlar da süpürgeniz sayesinde çekilmiş olacaktır. Bu nedenle süpürge seçimleriniz önemlidir.

Süpürgelerin Özellikleri

Beko marka süpürgelerin özellikle filtreli olanları daha fazla tercih ediliyor. Filtreli ve geniş haznesi olması nedeniyle daha fazla kullanım sunar. Torbalı olan süpürgeler de bu pek mümkün olmuyor ve sürekli olarak değiştirmek gerekiyordu. Ancak filtreli olan makineleri haftada 1 değiştirmeniz yeterli olacaktır. Beko süpürge servisi olarak filtre bakımı ve yedek parça değişim alanında da hizmet vermekteyiz. Uzman kadromuzla beraber sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Çok özellikli olan süpürgeleri de tercih edebilirsiniz. Ancak süpürgeler de kullanım çok önemlidir. Ne kadar dikkatli kullanırsanız bir o kadar uzum ömürlü olacaktır. Bu nedenle süpürgeleri uzun süre kullanmak istiyorsanız filtre, kablo ve boru kısımlarını dikkatli bir şekilde kullanmak da fayda var.
Hızlı Servis Talebi İçin İster Çağrı Merkezimizi Arayın İsterseniz Servis Talebi Formunu Doldurarak Bizlere İletiniz.
Beko BÖLGELERİMİZ

Hizmet Verdiğimiz Beko Servis Noktaları

Arıza kaydı bırakmak çok basit. 0216 314 14 72 veya 0262 642 00 97 size en yakın çağrı merkezimizi arayarak kayıt bırakabilirsiniz...

Bizlere hızlı ulaşmak için servis talebi bilgileri eksiksiz şekilde doldurup gönderebilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası ve Gebze'ye Aynı Gün Servis
Bizleri Arayarak Arıza Kaydı Bulanabilirsiniz.
SERVİSİ ARA
WHATSAPP