İSTANBUL ANADOLU YAKASI VE GEBZE Arnica SERVİS NOKTALARI

Arnica Süpürge
Tamiri Onarımı Bakımı ve Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.


Arnica bora son derece kaliteli bir markadır. Elektrikli süpürge konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Elektrikli süpürgenin her türlüsünü üretmektedir. Ancak her marka gibi Arnica Bora da bazı sorunlar vermektedir. En çok rastlanılan şikayetlerden birisi de Arnica Bora yanık kokusu olmuştur. Peki yanık kokusu aldığınızda ne yapmanız gerekir. Yanık kokusunun çözümü nedir. Yanık kokusu aldığınızda ne yapmanız gerekir. Yanık kokusunu nasıl tamir edebilirsiniz. Bu gibi sorulara cevap vermeye çalışacağız.

Yanık Kokusu Geldiğinde Ne Yapmalıyız

Aldığınız Arnica Bora marka elektrik süpürgesinden bir süre sonra yanık kokusu gelmiş ise öncelikle elektrik süpürgesini kapatmalısınız. Çünkü yanık kokusu bir şeylerin ters gittiği anlamına gelir. Siz de çok geç olmadan elektrikli süpürgeyi kapatın. Yanan yer daha da ileri gidebilir ve motorun tamamen yanıp makinenin bozulmasına neden olabilir.

Arnica Bora Yanık Kokusu Neden Olur

Arnica Bora marka elektrikli süpürgeden yanık kokusu geliyor ise bunun birkaç sebebi olabilir. İlk olarak voltaj çok yükselmiştir. Yükselen voltaj bazı devrelere aşırı yükselir. Yükselen devrelerin yanması yanık kokusu gelmesine sebep olur. Başka bir sebebi ise özellikle sulu süpürgelerde meydana gelir. Sulu süpürgelerdeki su, devrelerden birine akmış olabilir. Bu da yanık kokusu yapar. Son olarak çektiği kir, plastik ya da toz parçası sıcak motora yapışmış ve yanlış olabilir.

Arnica Bora yanık kokusu tamiri için de yapılması gereken en doğru şey bakarak veya koklayarak yanık kokusunun sebebini bulabilirsiniz. Ama bu gibi durumlarda bir yetkili servis ile görüşmeniz, yapacağınız en doğru şey olabilir.
Hızlı Servis Talebi İçin İster Çağrı Merkezimizi Arayın İsterseniz Servis Talebi Formunu Doldurarak Bizlere İletiniz.
Arnica BÖLGELERİMİZ

Hizmet Verdiğimiz Arnica Servis Noktaları

Arıza kaydı bırakmak çok basit. 0216 314 14 72 veya 0262 642 00 97 size en yakın çağrı merkezimizi arayarak kayıt bırakabilirsiniz...

Bizlere hızlı ulaşmak için servis talebi bilgileri eksiksiz şekilde doldurup gönderebilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası ve Gebze'ye Aynı Gün Servis
Bizleri Arayarak Arıza Kaydı Bulanabilirsiniz.
SERVİSİ ARA
WHATSAPP