İSTANBUL ANADOLU YAKASI VE GEBZE Arçelik SERVİS NOKTALARI

Arçelik Süpürge
Tamiri Onarımı Bakımı ve Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.


Arçelik beyaz eşya ve elektrikli süpürge alanında en iyi hizmet veren kaliteli firmalardan bir tanesidir. Beyaz eşyaları uzun ömürlü bir şekilde kullanmanız diğer eşyaları da uzun bir şekilde kullanmanız açısından önemlidir. Arçelik tarafından kullanılan her bir ürün oldukça kalitelidir. Bu nedenle kullanılan hiçbir ürün kısa süreli olmuyor. Arçelik süpürgeler de bu alanda tercih edilmeye devam ediyor. Arçelik süpürge alımlarınız da güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Herhangi bir problem yaşamanız halinde Arçelik süpürge servisi hizmeti alabilirsiniz. Garanti kapsamında olan ürünler de ücretsiz olarak hizmet veriliyor. Ancak garantisi geçen ürünler de belli bir ücret yansıtılır.

Arçelik Süpürge Ücretleri

Arçelik markası diğer markalara göre daha pahalı olabiliyor. Yıllardır bu alanda hizmet veren Arçelik süpürge açısından da çok çeşitli ürünlerin satışını yapar. Alacağınız özelliğe göre değişiklik de gösterir. Çok özellikli bir süpürge alımınız da fiyat da otomatik olarak artar. Ancak daha uygun fiyatlı süpürgeler de almanız mümkün. Bu nedenle Arçelik müşterilerine her zaman kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunar. Arçelik süpürge servisi olarak sorunlar karşılaşmanız halinde bizlerden destek alabilirsiniz. Teknik ekibimiz sizlere bu alanda en iyi hizmeti sunarak hizmet vermektedir. Sorunun ne olduğunu çözmek için ürünün mağazamıza getirmeniz yeterli olacaktır. Sorun belirlendikten sonra birkaç güç içerisinde yapılarak sizlere teslimatı da yapılır.
Hızlı Servis Talebi İçin İster Çağrı Merkezimizi Arayın İsterseniz Servis Talebi Formunu Doldurarak Bizlere İletiniz.
Arçelik BÖLGELERİMİZ

Hizmet Verdiğimiz Arçelik Servis Noktaları

Arıza kaydı bırakmak çok basit. 0216 314 14 72 veya 0262 642 00 97 size en yakın çağrı merkezimizi arayarak kayıt bırakabilirsiniz...

Bizlere hızlı ulaşmak için servis talebi bilgileri eksiksiz şekilde doldurup gönderebilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası ve Gebze'ye Aynı Gün Servis
Bizleri Arayarak Arıza Kaydı Bulanabilirsiniz.
SERVİSİ ARA
WHATSAPP